Bij Terpsichoré krijg je les van deskundige, gediplomeerde leiding...
Ze zijn bijna allemaal ooit bij Hanney begonnen en hebben nu eigen groepen
 
 

Adviserend bestuurslid voor leiding en bestuur.
Geeft ook DanceVitaal,  Combiles Sportfit en Zumba Specials!

Hanney Plugge
hanney@terpsichore-breukelen.nl

Steps en Bodyfit 

Ingrid Lammers-van Veenendaal
ingrid@terpsichore-breukelen.nl

Jeugdselectie en Selectie 
Alec Kakisina 
alec@terpsichore-breukelen.nl


 

Mini Stars/Kidsdance/Jazz showdance 11-12 en Jazz Showdance 13+ 
Laura Muskens 
laura@terpsichore-breukelen.nl


Streetdance 10-11/Streetdance 12-14/ Streetdance 15+ 
Emma Priem 
emma@terpsichore-breukelen.nl



 

  

Streetdance 7-9 jaar 
Sammy Timmermans 
sammy@terpsichore-breukelen.nl 
 

Assistent Leiding:

Famke de Haan
famke@terpsichore-breukelen.nl
Willemijn Reij
willemijn@terpsichore-breukelen.nl

Mara van Dam
mara@terpsichore-breukelen.nl