Bij Terpsichoré krijg je les van deskundige, gediplomeerde leiding...
Ze zijn bijna allemaal ooit bij Hanney begonnen en hebben nu eigen groepen
 
 

Adviserend bestuurslid voor leiding en bestuur.
Geeft ook DanceVitaal, DanceFit 55+, Combiles Sportfit en Zumba Specials!
Hanney Plugge
hanney@terpsichore-breukelen.nl

Steps en Bodyfit 
Ingrid Lammers-van Veenendaal
ingrid@terpsichore-breukelen.nl

Selectie 
Abigail Hooi 
abigail@terpsichore-breukelen.nl

 

Mini Stars/Kidsdance/Streetdance
Abigail Hooi
abigail@terpsichore-breukelen.nl

Desiree Kroon
desiree@terpischore-breukelen.nl

Jazz/Showdance13+ en 16+/Streetdance/Selectie 
Abigail Hooi
abigail@terpsichore-breukelen.nl

  

Streetdance 7-8 en 9-11 jaar:
Kaylee Coerdes
kaylee@terpsichore-breukelen.nl

Jazz-/showdance 11-12 jaar en Jeugdselectie 
Tara van de Vlist

tara@terpsichore-breukelen.nl

Assistent Leiding:
Sammy Timmermans

sammy@terpsichore-breukelen.nl 

Laura Muskens
laura@terpsichore-breukelen.nl